НАЛАЙХ ДҮҮРГИЙН ИРГЭНИЙ ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ                                                                                                                                                     

  ШҮҮХИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

(2020.07.13-2020.07.24)

 

                                                                        ХЯНАСАН: ШҮҮГЧ                                    Т.БАДРАХ

                                                                                                                               

 

 

Огноо

 

 

д/д

 

 

Цаг

 

Нэхэмжлэгч,

итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч, өмгөөлөгч

 

Хариуцагч,

итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч, өмгөөлөгч

 

Шүүх бүрэлдэхүүн болон шүүгчийн нэр

 

Иргэдийн төлөөлөгч, гуравдагч этгээд

 

 

 

Шүүх хуралдаан

 

 

2020.07.20

Даваа               гараг

 

 

 

1

 

 

10:00

 

Ш.Батсүх

Өмгөөлөгч

Л.Энх-Амгалан

 

М.Алтанхуяг

Итгэмжлэгдсэн

Төлөөлөгч

Д.Дамдинсүрэн

 

 

Т.Бадрах

 

 

 

 

Нээлттэй

2020.07.21

Мягмар               гараг

 

 

1

 

09:00

“Цэнгэг” СӨХ Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Л.Цэцэгээ

Э.Чингис

Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

В.Мөнхцэцэг

 

Т.Бадрах

 

 

 

Нээлттэй

 

2

 

10:00

А.Батдэлгэр

Өмгөөлөгч

Б.Бат-Ерөөлт

Ч.Ганхуяг

Өмгөөлөгч

Э.Намжилцэрэн

 

Т.Бадрах

 

 

 

 

 

Хаалттай

 

 

3

 

 

11:00

Б.Байгаль

Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

С.Ялалт

 

      А.Давааням

О.Даваа-Осор

Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Т.Дөлгөөн

 

   

Т.Бадрах

 

 

 

 Нээлттэй

 

4

 

12:00

 

Б.Болорчимэг

 

Т.Цогтсайхан

 

Т.Бадрах

 

 

 Хаалттай

 

5

 

14:00

“Скаймедиа корпораци” ХХК

Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

П.Болор-Эрдэнэ

     

 

З.Наранжаргал

 

  Т.Бадрах

 

 

Нээлттэй

2020.07.23

Пүрэв

гараг

 

 

 

1

 

 

 

14:00

 

 

Э.Энхбат

Өмгөөлөгч

С.Зоригтбаатар

Монголросцветмет ТӨҮГ,

Бор-Өндөр уулын баяжуулах үйлдвэр

Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Б.Алтансүх

н.Энхбаатар

 

 

 

Т.Бадрах

Шүүх бүрэлдэхүүн

 

 

 

Иргэдийн төлөөлөгч

 

 

 

 Нээлттэй

2020.07.24

Баасан

гараг

 

 

 

1

 

 

 

11:00

 

“Эйч Кей Римайн” ХК

Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

С.Ууганбаяр

Өмгөөлөгч

Н.Нарангуа

“Амарсанаа степ” ХХК

Төлөөлөгч

А.Нэргүй

Өмгөөлөгч

Л.Дэмбэрэлдагва

 

 

 

Т.Бадрах

 

 

 

 

 

Нээлттэй